Data rozporządzenia Ministra w sprawie opłat za kopie z akt. Słowo o mej dacie urodzenia i o morderczych planach wszystkich czołowych polityków XX-wiecznych

Wszelkie inne rozmowy o polityce.
piotrniz
Site Admin
Posty: 317
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Data rozporządzenia Ministra w sprawie opłat za kopie z akt. Słowo o mej dacie urodzenia i o morderczych planach wszystkich czołowych polityków XX-wiecznych

Post autor: piotrniz » śr sty 10, 2018 2:29 pm

"Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 25 września 2015 r. w sprawie wysokości opłaty za wydanie kopii dokumentów oraz uwierzytelnionych odpisów z akt sprawy"

-- stosowane przez prokuraturę i wydziały karne sądów. W sprawach cywilnych kwestia jest uregulowana Ustawą o kosztach sądowych w sprawach cywilnych.

Moja data urodzenia: 25 września. Widać ją np. w nrze PESEL: 860925(...), patrz mój dowód osobisty i paszport na filmach: Tutaj od sekundy 38:15 widać szczególnie wyraźnie tę datę (25 września 1986 r.) wyszczególnioną na filmie z aktami sprawy karnej (takiej lipy przeciwko mnie zorganizowanej, pewnie znajdzie sobie posłuch w kręgach związanych z grupą przestępczą polityczną): Jeśli szukacie najprostszego, najwyraźniejszego dowodu na moją datę urodzenia, to po prostu kliknijcie powyższy odnośnik i przewińcie wideo do chwili ok. 38:15 (klikając na poziomym pasku symbolizującym czas i znajdującym się pod obrazem).
Z tą datą wiąże się też kilka zabójstw, m. in. zabójstwo Papały. W tej sprawie zalecam przejrzenie listy ofiar.

piotrniz
Site Admin
Posty: 317
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Data rozporządzenia Ministra w sprawie opłat za kopie z akt. Słowo o mej dacie urodzenia

Post autor: piotrniz » czw paź 04, 2018 12:12 am

Kolejne dowody na temat mej daty urodzenia są tutaj: viewtopic.php?f=12&t=7406&p=8846
Aby je szybko znaleźć, proponuję po wejściu na ww. stronę nacisnąć Ctrl-F i wyszukać litery "dat".

piotrniz
Site Admin
Posty: 317
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Data rozporządzenia Ministra w sprawie opłat za kopie z akt. Słowo o mej dacie urodzenia

Post autor: piotrniz » ndz paź 07, 2018 8:09 pm

Co jest charakterystycznego w mej dacie urodzin (dowody na to, że jest to 25. września 1986 r., można znaleźć tutaj: viewtopic.php?f=9&p=4187#p4187)? Pokazuje ona starość spisku związanego z prześladowaniem mnie i moich przodków (poniżej parę propozycji interpretacyjnych) -- prześladowaniem, to znaczy m. in.: z załatwianiem takich dat narodzin, by już z góry było w nich zapisane fatum śmierci konkretnego dnia (w ten sposób pozabijano mi sporo osób z rodziny, patrz np. tutaj: viewtopic.php?f=12&t=7422, viewtopic.php?f=14&t=6907 oraz na blogu, teraz szykuje się też wyraźnie zamordowanie matki):
 • prezydent Włoch PERTI NI (Sandro Pertini) kojarzy się z brzmienia jego nazwiska z Piotrem Niżyńskim, tyle, że 2 litery w środku tego "Perti" powinny być na przeciwnych miejscach: Petri Ni... znaczyłoby "Piotra Ni..." (łac. Petri to bodajże dopełniacz, jak np. w patrimonium Sancti Petri -- patrymonium św. Piotra -- o Państwie Kościelnym). Otóż jego data urodzenia jest taka, jak moja, 25. września 1896 r., tylko 2 środkowe cyfry roku są na przeciwnych miejscach. Data ta zresztą nawiązuje do daty pruskiego (II) rozbioru Polski, być może rodzinę poproszono, by wtedy rodzili i odpowiednio wcześniej poczęli dziecko.
  NIE DOŚĆ, ŻE PERSONALIA TAKIE SAME, TO JESZCZE DATA URODZENIA!
  Co do tych Prus to oczywiście "pruski rozbiór Polski" w sensie ideowym, w dodatku pod hasłem osoby o nazwisku Niżyński, wzorowanym na Nietzsche, pasuje do skojarzeń z filozofią i religią. Natomiast co do rozbiorów to oczywiście nie ma żadnych wskazówek na temat tego, że papiestwo w tej inicjatywie jakoś uczestniczyło, raczej wręcz przeciwnie (oni za to może to właśnie od polskiego rodu Koniecpolskich, zważywszy na niepewną przyszłość naszego kraju, wzięli pomysł dobierania ludzi do czegoś złego po nazwisku): gdy rozebrano już prawie Polskę, postanowili oni sobie chyba, że ostatni rozbiór będzie w 1795 r., po czym po 123 latach to się skończy dnia 11. listopada, a później jeszcze będzie papież z Polski, dobrany tak, by zmarł w 9666-tym dniu pontyfikatu w dniu takim, że 2 miesiące i 2 dni wcześniej jest dzień 222 00 3 (te dwa kółka czy zera w środku, jeśli by zamienić na półkola zwarte ze sobą, pasują na pisany odręcznie zaokrąglony znak mnożenia, x), czyli 222 x 3 = 666. Wynika z tego też, kiedy trzeba będzie tego papieża wybrać. Informacje, skąd to wiadomo, podaję na podstronie o dowodach na temat zamachów na World Trade Center i Pentagon (pod końcową kreską, we fragmencie złożonym z kilku akapitów tekstu): www.bandycituska.com/dowody-wtc.html
 • moje urodziny przypadają równo miesiąc po dacie śmierci Nietzschego (1900 r.). Zapewne to na podstawie nazwiska tego filozofa (swoją drogą też odpowiednio dobranego) dobrano nazwisko ofiary, z uwzględnieniem tego, jacy są tancerze polscy. Inna ciekawostka co do Nietzschego jest taka, że do szpitala psychiatrycznego poszedł w roku narodzin Wacława Niżyńskiego. Co do jego śmierci to także i inne poszlaki (np. śmierć jego kolegi Jakoba Buckharda czy jakoś tak, p. lista ofiar) wskazują na zatrucie go przez siostrę.
 • jedna z pierwszych poszlak na starość planu co do planów na temat mej daty urodzin i tego całego spisku z Piotrem Niżyńskim to akcja Piłsudskiego pod Bezdanami z dnia następnego po moich urodzinach (26. września 1908 r.). Miejscowość ta dziś kojarzy się z bazami danych (ze względu na to, że później Watykan prosił o stosowanie logiki trójwartościowej przy budowaniu jakiejś ogólnej teorii danych dla potrzeb rodzącej się "informatyki"; logika trójwartościowa to jakieś nawiązanie do kwestii tzw. dylematu determinizmu; na interesowanie się Watykanu komputerami wskazuje też np. sprawa siostry Faustyny z lat 30-tych -- wtedy też projektowano najstarsze komputery, w praktyce zbudowano je dopiero w latach 40-tych -- kiedy to wykorzystano jakże dziś ważną w informatyce liczbę 256 [tyle właśnie jest różnych bajtów, rozumianych jako liczby całkowite w odpowiednim przedziale], p. lista doborów po nazwisku: http://www.bandycituska.com/ponazwisku.html, punkt o siostrze Faustynie Kowalskiej). Na to, że coś jest na rzeczy, wskazuje nie tylko fakt, że to jakże ważne w informatyce słowo kojarzy się zarazem z moją datą urodzin, ale też to, że w akcji uczestniczył niejaki Hellmann. W językach germańskich brzmi to jak "człowiek piekła" i kojarzy się, rzecz jasna, z o kilkadziesiąt lat wcześniejszym Feuerbachem.
  Zauważmy, zastosowano zwiększenie dnia o 1 -- chyba po to, by pokazać, że ta data jest następstwem, a nie przyczyną tego, co było dalej, tzn. że w tle był tu już istniejący spisek, którego ona była skutkiem. Analogicznie zrobiono przy tworzeniu rządowego PAP-u w 1945 r.
 • prezydent Mościcki w moje urodziny w 1932 r. wydał rozporządzenie o warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Ma to jakiś związek z osobą mej babci, matki oraz mnie i brata, gdyż były to porody przedwczesne ustawione na konkretny dzień przy pomocy przekazu podprogowego. Ze względu jednak na to, że poród powinien się udać właśnie wtedy, a nie nastąpić wcześniej, ciąże cechowały się sporym wcześniactwem, a takie dzieci po prostu umierają. W związku z tym szpital je podmieniał na inne. W przypadku moim i brata podmieniono nas na albinosy (dzieci o bardzo jasnej cerze, z naturalnie żółtymi włosami bez żadnego ciemnego barwnika), natomiast mój młodszy brat urodził się martwy, tak jest w aktach, ponieważ już go nie podmienili (ale datę miał ustawioną: 1 dzień po urodzinach ojca).
  W ogóle to elity II RP, w tym prezydenci, jakoś dziwnie bywali ateistami, na tyle byli obcykani w tych tematach, że w swych mowach zestawiali Boga i historię -- naturalne skojarzenie... Zaś w 10-lecie odzyskania niepodległości powstał podobno Teatr Ateneum. Co ciekawe, także sformułowania typu "cud nad Wisłą" oraz historia Wacława Niżyńskiego, najprawdopodobniej niesłusznie zamkniętego w szpitalu psychiatrycznym (robiono z niego klon Nietzschego, też niezbyt mówił po polsku, ale uznawany za Polaka... "uwierzyłbym tylko w Boga, który by tańczyć potrafił" -- z Tako rzecze Zaratustra...), wskazują na to, że władze II RP były zaangażowane w przekręty watykańskie związane ze służbą zdrowia. A pamiętajmy, w tamtych czasach zmarła też siostra Faustyna, w 33-im roku życia, bardzo oryginalnie jak na swój wiek, jak Chrystus.
 • tenże prezydent Mościcki właśnie 25. września 1939 r. przekazał też władzę Rządowi RP na Uchodźstwie.
  Kojarzące się z oszukiwaniem antydatowanie zastosowano podobno "dla zapewnienia wrażenia ciągłości trwania państwa polskiego". Tu wątek papieski-religijny, a tu co? "Oszukuję, żeby każdy czuł, że jesteśmy zakorzenieni w tradycji".
 • w nazistowskich Niemczech też coś chyba o tym słyszeli. W rocznicę mych urodzin w 1941 r. rozstrzelano bodajże, jak podaje Wikipedia, 575 Żydów: jest tutaj potencjalnie pewna koncepcja przekształcenia liczby 666 na zasadzie -1, +1, -1. Coś przed, coś po. Otóż środek wojny przypadł na rok 1942. Powyższe jest z roku 1941. Natomiast w 1943 r. w moje urodziny Franz Kutschera przejął połączony zarząd nad SS i Policją warszawską. Akurat w Warszawie, akurat 25. września i akurat z nazwiskiem ...tscher. Otóż, jak wyjaśniam na forum w specjalnym wpisie o początkach obecnej afery sięgających XIX w. (punkty w kolorze różowym), nazwisko Nietzschego pochodzi od nazwiska Netscher. Wydaje się, że poszlaka rzucona przez Niemców jest tego ostatecznym przypieczętowaniem. Sami by na to pewnie nie wpadli, nie ma szans zauważyć czegoś takiego (choć, kto wie, Hitler był "dziwnym trafem" w młodości trochę malarzem... generalnie to wolał architekturę), bo to by trzeba w ogóle wiedzieć po pierwsze, że Christian Huygens to była ważna postać z jakiegoś powodu i po drugie: kto mu namalował obraz i kiedy, i jak to się ma do daty upadku Państwa Kościelnego -- żeby chociaż powstała poszlaka, że to stąd wzięło się nazwisko Nietzsche -- co za tym idzie można domniemywać, że to nie Niemcy wpadli na ten pomysł, tylko po prostu podrzucił im to Watykan. Plotka (czy też jakiś zapisek na ten temat) widocznie przetrwała.
  NeTSCHER - KuTSCHERa, w moje urodziny, w Warszawie, na zasadzie "rok środka wojny + 1" (skoro wcześniej -- na rok przed tym środkiem wojny w 1942 r. -- zrobili koncepcję -1, +1, -1, to ta sprawa z 1943 r. ma najwyraźniej także swój ukryty sens!): najwyraźniej to było z myślą o sprawie Watykanu. W bodajże 1944 r. Hitler zresztą myślał podobno o "daniu łupnia Watykanowi" przy okazji wojny.
  Hitler raczej nie planował w 1941 r. roku przegranej wojny, więc 575 nie mogło mieć dla niego znaczenia. Zapewne więc po prostu od papieża wyszło polecenie zamordowania akurat 575 Żydów tego dnia gdzieś na terenach okupowanych (masakra w Jaszunach koło Wilna, swoją drogą kojarzących się z polskimi romantykami-marzycielami).
  Na koniec dodam, że 1 rok, 1 miesiąc i 1 dzień po śmierci siostry Faustyny zorganizowano (1939 r.) akcję nazistów przeciwko polskim pracownikom akademickim (6. listopada, jeśli się nie mylę; ewentualnie 5.XI, trzeba by sprawdzić). Później, w jej 65-tą rocznicę, zmarł mój dziadek (doktor nauk technicznych); innymi słowy, w dorocznych kalendarzach data jego śmierci to data śmierci siostry Faustyny +1 miesiąc +1 dzień (zarazem, "dziwnym trafem", właśnie wtedy naziści zrobili tę akcję przeciwko wykształconym, tzn. pozostała na pamiątkę rocznica), a proszę poczytać niżej o założeniu PAP-u -- tam jest dokładnie taka sama metoda transformacji (więcej tego typu przypadków transformacji daty w grupie watykańskiej można znaleźć tutaj: viewtopic.php?f=9&t=3205). Ponadto siostra Faustyna urodziła się w dniu śmierci Nietzschego, równo 5 lat po nim, czyli wychodzi z tego coś takiego: 1 miesiąc po jej urodzinach są moje, natomiast 1 miesiąc i 1 dzień po jej dniu śmierci zmarł... tym razem już jakiś dziadek... [mój] dziadek Henryk.
  edit 2018-12-30: Znalazłem kolejną sprawę nazistów ściśle kojarzącą się z papiestwem, a jest nią tzw. radar Würzburg (i nie chodzi tu o jeden egzemplarz, bo oni tego montowali tysiące) do monitorowania przestrzeni lotniczej. Który organizowano razem z... telewizją niemiecką. Wiąże się on też, z racji doboru miejscowości, która użyczyła swej nazwy radarowi, z XIX-wiecznymi interwencjami papieskimi na scenie filozoficznej i w szczególności na uczelniach, a także dziwnym trafem trafia też w obszar jakże znanych dzisiaj zainteresowań ponoć papieskich (śledzenie i prześladowanie ludzi). Informacje na ten temat są na stronie www.bandycituska.com/ponazwisku.html przy okazji postaci HOFFMANN (jeden z wczesnych punktów na liście na ww. stronie www). Trzeba tu dodać, że Hitler nie tylko znał a nawet przeczytał Nietzschego (tego to czytali, jak wspominają biografie i książki historyczne, wszyscy główni XX-wieczni dyktatorzy: Hitler, Stalin, Mussolini), ale też zapewne znał poglądy papiestwa i wiedział o jego wcześniejszych spiskach. W związku z tym można wytknąć, że się chyba nimi dosyć przejął, skoro w ostatnich latach ponoć wygłaszał wobec sekretarek dłuższe wystąpienia, w których maglował temat "mikro- i makrokosmosu" ("bardzo dużego wszechświata") itd. Trzeba by się temu dokładniej przyjrzeć, ja nie znam szczegółów, ale bardzo prawdopodobne, że słyszał o znanym dziś w telewizji papieskim argumencie.
  Kolejna, jedna jeszcze wskazówka dotyczy śmierci cesarza Wilhelma II (który zresztą wiązał z rządami nazistów nadzieje restauracji monarchii). Został zamordowany w dacie kojarzącej się z (dziś wciąż jeszcze) przyszłą datą śmierci mej matki, zapisaną w jej dacie urodzenia (później jeszcze zabito jego syna, w sposób z kolei kojarzący się z mym ojcem, ale to już po upadku nazizmu). Więcej na ten temat jest na www.bandycituska.com/ofiary.html
 • PAP (Polską Agencję Prasową "Polpress") założono jako instytucję państwową (rządową, a nie tylko partyjną) w 1945 r. niemalże w moje urodziny, w dacie +1 miesiąc, +1 dzień względem nich. To zapewne po to, by pokazać, że To Jest Następstwo. Inaczej ktoś mógłby pomylić to z przyczyną. Ja się urodziłem 25. września, bo wtedy powstał PAP, tak ktoś mógłby pomyśleć, a tymczasem to data powstania państwowego PAP-u jest już skutkiem, mianowicie uprzednio (chyba już od 70 lat) istniejącego planu co do odpowiedniego obiektu prześladowań w Polsce. Co ciekawe chyba sam Stalin wiedział o spisku Watykanu: PAP partyjny zakładano przecież w Moskwie (1944 r.), a Stalin pod koniec życia (zanim go chyba otruto) organizował -- może go do tego podjudzono -- pokazowy "proces lekarzy". Zmarł więc wkrótce i zaczęło się krytykowanie go. Szerokie przecież poparcie w partii dla przekrętów Watykanu, celujących w samokompromitowanie się!
 • prymasa Wyszyńskiego komuniści aresztowali w moje urodziny w 1953 r. Następnie (o ile pamiętam, było to w latach 80-tych, po czym prymasem został Glemp) zabił się on w święto Wniebowstąpienia Pańskiego lub go zamordowano (leżąc w szpitalu wiedział o zbliżającej się śmierci, choć był przecież zdrowy i w pełni sił, a reszta to fałszerstwa, w dodatku nawet dziwnym trafem równo 12 dni przed nią przyjął ostatnie namaszczenie, a to liczba dosyć okrągła)
 • utworzenie Warszawskiego Ośrodka Telewizyjnego. Dziwnym trafem data rozpoczęcia nadawania (9. listopada 1958 r.) jest datą 11. września przerobioną na zasadzie -2 dni, +2 miesiące (patrz tutaj co do powszechności stosowania tej metody transformacji daty w tej grupie przestępczej: posting.php?mode=edit&f=9&p=3535). Jest to zarazem data "2 dni przed świętem niepodległości Polski". Przesuwanie o 2 to również bardzo typowa transformacja numerologiczna w tej grupie patrz powyższy odnośnik.
 • jest pewien użyteczny, niemal fundamentalny dorobek orzeczniczy Sądu Najwyższego związany z datą mych urodzin, także z czasów "głębokiego PRL-u". Przykładowo orzeczenia o tym, że wniosków dowodowych w sprawach cywilnych się nie lekceważy dlatego tylko, że dotychczasowe dowody wskazują na coś przeciwnego niż wnioskowany dowód ma wykazać i że tym bardziej nie oddala się pozwu jako nieudowodnionego, jeśli się oddaliło wnioski mające prowadzić do jego udowodnienia: z 26 września 1966 r. II CR 314/66, OSNCP 1967/2/39 [dzień po mych urodzinach] i z 29 maja 2003 r. V CKN 132/01 [dzień +4, miesiąc -4 względem mych urodzin].
  Kolejne ciekawostki z orzecznictwa SN, zawierające chyba ścisłą aluzję do mojej postaci i daty urodzenia, wymieniam tutaj: viewtopic.php?f=7&t=7620
 • Telewizja Polska przeniosła się na ul. Jana Pawła [Woronicza] w roku 1969 kojarzącym się -- ze względu na tę liczbę 69 -- z planami co do mej rodziny i zabijania jej członków; co do aluzyjności tej liczby 69 i jej odzwierciedlania się w historii mojej i mych przodków patrz tutaj: viewtopic.php?f=14&t=6907, zwłaszcza fragmenty na różowo w głębi pierwszego wpisu.
 • najbardziej oczywistą wskazówką na to, że kolaboracja rządów polskich z mafijnymi interesami papiestwa sięga czasów PRL-u, jest słynne polskie powiedzonko "wszystko gra", które sięga chyba czasów komuny i gramofonów. "Wszystko gra" znaczy: "jest dobrze"; skoro jest dobrze, to mówi się, że wszystko gra. To taka ironia na temat stanu mass mediów i telewizji, jaki ma nastać.
 • w dniu -2, miesiącu +2 względem mych urodzin, rok przed nimi (1985 r.), zorganizowano zamach na samolot Egypt Air (później była taka, najwyraźniej, zaplanowana zbrodnia przeciwko ludzkości: zamach na samolot też Egypt Air, z Nowego Jorku do Kairu lecący, w 1999 r., o co podejrzewałbym papieża ze względu na typowy dla "grupy watykańskiej" spisek prasowy, widzę po prostu poszlaki, p. archiwa prasowe, jest to też wytknięte na blogu).
 • rozmowy Okrągłego Stołu (1989 r.) zaczęły się w dniu o 2 miesiące poprzedzającym planowaną datę śmierci mej matki (którą jest 6. kwietnia 2021 r. -- patrz tutaj co do uzasadnień: viewtopic.php?f=14&t=6907, a są też inne jej ślady w polityce: data ur. Dębskiego, data Ustawy o Policji... o, no i proszę, tu jeszcze w Internecie kogoś specjalnie dla mnie Google chyba wytrzasnął: z kwietniem i cyframi 22...2..1 -- młodą programistkę [żona dla mnie?...] piszącą o... "inżynierze" i o tym, że "zabiją ci rodzinę" -- te same dwójki nie tylko tworzą rok 2021, no i pada tam kwiecień w tej dacie artykułu, ale też pasują do liczby 666 i ogólnie cyfry 6: można zobaczyć, podobno to jakaś pracownica Google'a od tworzenia obrazków: https://meowni.ca/posts/static-initializers/; jednakże polecam zwłaszcza ww. wpis na forum w kwestii wyjaśnienia, skąd przede wszystkim wiadomo, co mą matkę czeka i że ma również "skończyć jak jej matka"), natomiast koniec tych obrad przypadł w przeddzień tego zaplanowanego dnia i miesiąca jej śmierci (tj. w przeddzień 6. kwietnia).
 • w moje 13-te urodziny (1999 r.) prymas Glemp konsekrował "Kościół Środowisk Twórczych" w Warszawie na pl. Teatralnym. Jak wiadomo, rzadka to sprawa otwarcie nowego kościoła -- i to w Warszawie. Polecam te zdjęcia: http://old.sysplex.pl/index/inne-dowody ... skiego.jpg (1), http://old.sysplex.pl/index/inne-dowody ... uzykow.jpg (2) [mam w bliskiej rodzinie 2 muzyków klasycznych, sam kończyłem podstawówkę muzyczną a i mój ojciec umie grać na instrumencie i dobrze kojarzy różne utwory]. Dowody na temat związków mej rodziny z muzyką poważną zgromadziłem w osobnym wpisie, proszę kliknąć (lista w szarym kolorze). I, żeby nie było posądzeń, że to przypadek -- ta 13-ka w urodzinach to, najwyraźniej, jak najbardziej zaplanowana. Wcześniej bowiem, w czerwcu, podobno jeszcze sam Jan Paweł II też konsekrował ten kościół -- dziwnym trafem 13-ego: patrz Wikipedia. Równo 5 lat później zmarł młodo (prawdopodobnie zamordowany w szpitalu) polski programista Marek Sell.
 • w związku z szybkim wkraczaniem w afery (remontowo-podsłuchowe) po śmierci Jana Pawła II wybory parlamentarne w 2005 r. odbyły się w moje urodziny.
 • Związek Zawodowy Budowlanych obchodzi w moje urodziny "Dzień Budowlanych": http://www.obiezaca.pl/artykul.php?n=108. To dlatego, że te wszystkie nieruchomości są tak wyremontowane, że grają torturę/odtwarzają przekaz podprogowy, gdy chce tego centralny operator zawiadujący w tym zakresie satelitą...

O przekształceniach dat na zasadzie +X, +X itp. można poczytać tutaj.

piotrniz
Site Admin
Posty: 317
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Data rozporządzenia Ministra w sprawie opłat za kopie z akt. Słowo o mej dacie urodzenia

Post autor: piotrniz » wt paź 09, 2018 6:38 pm

A czego dotyczyły te zapowiedzi?
Chyba sprawy "Narodzin tragedii", ludzi, którzy rodzą się z fatum śmierci konkretnego dnia narzuconym przez mafię. Te daty śmierci często są wpisane w daty narodzin, tworzą z nimi jakiś ciąg cyfr albo np. liczba dni życia jest wtedy bardzo bardzo specyficzna.
Oto, skrótowo (pomijam tu jeszcze bardziej skandaliczny wątek asystowania w tym prasy, w przeddzień morderstw), informacje o zgonach członków mej rodziny:
 • babcia od strony matki miała daty śmierci i narodzin (zaczęto je obmyślać od daty śmierci, która musiała być odpowiednia, stąd ona jest na początku, wyjaśniałem to tutaj, w tekście o XIX-wiecznych korzeniach obecnego skandalu, we fragmencie na różowo) tworzące ciąg kolejnych cyfr od 1 do 6. Mianowicie: 11 23 4.4 5.6 są to kolejno: pary lat (śmierci i narodzin) oraz pary dzień.miesiąc (śmierci i narodzin). Zmarła 4.4.2011 r., urodziła się 5.6.1923 r. Dowód: akt zgonu. Zmarła w szpitalu www.helpmed.pl (Help-Med sp. z o. o.). Gdy umierała, był w Katolickiej Agencji Informacyjnej artykuł "Miecz św. Piotra".
  4. kwietnia w trzecią rocznicę tego zabójstwa PO wprowadziła 2 ustawy: "Ustawa z dnia 4 kwietnia 2014 r. o świadczeniach odszkodowawczych przysługujących w razie wypadku LUB CHOROBY pozostających w związku ze służbą" (Dz.U. 2014 poz. 616; tematy chorobowe) oraz tematy kojarzące się ze szpitalami psychiatrycznymi (opiekun, jak opiekun osoby ubezwłasnowolnionej całkowicie): "Ustawa z dnia 4 kwietnia 2014 r. o ustaleniu i wypłacie zasiłków dla opiekunów" (numerologicznie, w stylu więc grupy watykańskiej, dobrana pozycja w Dzienniku Ustaw: Dz.U. 2014 poz. 567; gdy tymczasem babcia zmarła w de facto szpitalu psychiatrycznym rzekomo chora na Alzheimera).
 • ciocia, czyli siostra mej mamy, zmarła 20.02.2012 r. (a pogrzeb miała równo rok przed końcem pontyfikatu Benedykta XVI, on jeszcze ogłosił swą rezygnację w Światowy Dzień Chorego w lutym 2013 r., a w lutym 2012 r. w dzień śmierci cioci mówiono w prasie katolickiej eKAI.pl "Rozmowy o ewentualnym konklawe": https://ekai.pl/rozmowy-o-ewentualnym-konklawe/. Jej data zgonu jest specyficzna, bo po pierwsze to jest jak przedział lat 2002-2012, co brzmi jak "od afery w łódzkim pogotowiu [ciocia urodziła się i zmarła w Łodzi] do afery z zamordowaniem Anny Uzdowskiej", a po drugie to przez nią żyła dokładnie 19600 dni. (Oznacza to, że musiała mieć odpowiednio dobraną datę urodzenia, inaczej tak ładnie by nie wyszło i w sprawie daty zgonu, i w sprawie długości życia w dniach.) Jest to nie tylko liczba "okrągła", bo w setkach, ale i ma całkowity pierwiastek kwadratowy, co w takim wieku zdarza się raz na ok. 9 miesięcy (swoją drogą -- panna bez dzieci). Inaczej mówiąc, żyła 2800 tygodni i ani dnia krócej lub dłużej. Dowód: akt zgonu.
  [Nota bene — co do liczby 19600 — art. 196 Kodeksu karnego to dziwnym trafem przepis penalizujący obrazę uczuć religijnych. Cóż za trafienie w temat -- temat "grupy watykańskiej", do której prowadzą tropy w sprawie zabijania, w tym: ślady w mass mediach, wliczając tu nawet prasę watykańską.]
 • dziadek od strony mamy -- mający tytuł naukowy doktor, a przygotowywał się też do habilitacji (przy tej okazji pisał podobno nawet jakieś wspomagające jego obliczenia programy komputerowe w języku programowania Fortran) -- zmarł w rocznicę akcji nazistów przeciwko polskim pracownikom naukowym (i to w 65-tą rocznicę): http://old.sysplex.pl/index/zgon-dziadka.jpg. Data ta była zaplanowana, ponieważ z drugiej strony babcia od strony ojca urodziła się w takim dniu i miesiącu, że to jak dzień i miesiąc zgonu tego dziadka, tylko z dwójką na początku. Co może kojarzyć się z brakiem wyższego wykształcenia (jedyny taki przypadek wśród moich dziadków) -- wiadomo, "dwója" to stopień w szkołach, na uczelniach, oznaczający "oblanie" czegoś, niezaliczenie przedmiotu. Co do 65-ej rocznicy, to jak pisałem już w poprzednim wpisie w tym wątku naziści chyba celowo zrobili tę akcję odpowiedniego dnia pod wpływem Watykanu, bo przypada ona wtedy na zasadzie transformacji daty +1 miesiąc, +1 dzień względem daty śmierci siostry Faustyny (z drugiej strony zaś urodziła się ona równo co do dnia 5 lat po śmierci Nietzschego).
 • dziadek od strony ojca zmarł w 32400-nym dniu swego życia (w roku 666-ej rocznicy założenia Bydgoszczy, a nawet chyba niemalże w dniu tej rocznicy), jest to więc okrągła liczba, "niewiele mu zabrali". Datę dziadkowi już dawno ustawiono, bo akurat przypadła (znowu, jak i z drugim dziadkiem!) 65-ta rocznica założenia sekcji szermierczej jakiegoś klubu sportowego. Artykuł w GW: "Szermiercza wystawa w Zamku Piastowskim". Mogłoby się nic takiego nie nawinąć. Że się jednak udało znaleźć taką rocznicę i do tego okrągłą oznacza, że prawdopodobnie z góry w 1947 r. przygotowano to zdarzenie z myślą o przyszłym wykorzystaniu.
  65, jak wiadomo, to wiek, w którym mężczyźni idą na emeryturę. Podobno mój ojciec ma wtedy być zabity, tzn. krążą takie poszlaki. Może do lekarzy sobie zacznie chodzić albo przysmaki będzie kupować w sklepiku osiedlowym?...
  [Z kolej 324 to -- od 1997 r. -- numer artykułu Kodeksu postępowania karnego o specjalnych wnioskach prokuratora zastępujących akt oskarżenia w przypadku osób chorych psychicznie, które to wnioski zmierzają nie tyle do skazania za przestępstwo, co za czyn zabroniony, i nie na karę w rozumieniu polskiego Kodeksu karnego, tylko na środek zapobiegawczy. Czyli tematyka popularnie kojarzonego "Niżyńskiego" (budzi skojarzenia np. z "tancerzem-wariatem"). Dziadek Niżyński, to 32400-ny dzień życia. Kolejna sprawa: dziadek zmarł równo 2 miesiące i 2 dni po zabiciu mej cioci Ani Uzdowskiej, również w szpitalu...]
 • babcia od strony ojca żyła dziwnym trafem prawie tyle samo, co dziadek, a mianowicie ma liczbę większą równo o 30 tygodni (210 dni), tzn. żyła 32610 dni.
 • co do ojca to jeszcze żyje, ale patrz tutaj: viewtopic.php?f=14&p=9233#p9233.
 • mojej matce Ewie też (tak, jak jej mamie, p. pkt 1 tutaj na liście) można zrobić ciąg cyfr od 1 do 6, mianowicie 12345566, gdzie 1-2 to miesiąc-dzień narodzin, 3-4 to miesiące-dni życia, 55 to rok narodzin, 66 to lata życia. Wychodzi z tego data 6. kwietnia 2021 r., która jest rocznicą zamordowania w Wielki Piątek wybitnego artysty Rafaela Santiego. Przy okazji odpowiedź na to, skąd wziął się pomysł zawodu muzyka.
  Swoją drogą ojciec zawsze, za sprawą przekazu podprogowego, lubił ostrzeżenie "Skończysz jak twoja matka!", mówił je do różnych osób, np. mnie, brata, jako ostrzeżenie, jeżeli jakąś poważnie niewłaściwą drogą życiową będziemy szli.
  Prawdopodobnie matkę zabiją podaniem leku zatrutego w tym samym szpitalu, w którym leży teraz, bez żadnych zmian, żadne pozwy nic nie pomogą, słyszałem też wersję, że szpital zlekceważyć może decyzję opiekuna, by zabrać ją z niego; długie walki, trudno było przekonać, po czym "Gwardia [symbol rodziny] przegra ze szpitalem". Tak to aluzyjnie w temacie psychiatrii represyjnej (skojarzenie: "Sala nr 6" Czechowa) zdawała się pisać redakcja sportowa Gazety Wyborczej w przededniu zamachów na World Trade Center. Przecież sprawie jej dotyczącej, niby to kluczowej, bo pozwalającej na przyjęcie jej do domu pomocy społecznej, nadano numer 159/16, podczas gdy ciocia, czyli jej siostra, była pod koniec życia latami trzymana na Aleksandrowskiej 159 w Łodzi i jej stamtąd już nie zabrano, w przeciwieństwie np. do jej matki, którą zabrano jeszcze tego samego dnia w reakcji na moją interwencję ok. roku 2009 czy 2010 i moje wykłócanie się po przyjechaniu do szpitala. Aluzyjny sens tej sygnatury sądowej jest więc bardzo wyraźnie widoczny. "Też do końca życia w tym samym szpitalu", "fajne tu macie sądy". Wskazuje na to też nazwisko dziennikarki GW, chyba od tematyki Kultura: Ewa Obręb-Piasecka ("w obrębie tego miejsca -- do piachu"), zresztą tam w Tworkach jest najbliżej przystanek autobusowy "Hala Znicz", a na terenie szpitala jest cmentarz.
  Dlaczego tacy są zaciekli w sądach, dlaczego nie skorzystają z możliwości zgłoszenia czynnego żalu, czyli spłacenia podatków (można zbiorowo się na to zrzucić) i uniknięcia przez to odpowiedzialności za przestępstwo? Bo może to wojujący ateiści i zbrodniarze zarazem. Bo pewnie kierownictwo sądu jest jeszcze dodatkowo zamieszane, np. w jakieś kumoterstwo. I mogliby ich za to zacząć rozliczać. Wciągnięto tych dyrektorów czy prezesów (np. w Sądzie Okręgowym w Warszawie, Sądzie Apelacyjnym w Warszawie) pewnie w taki sposób, że robili drobne przekręty, np. takie, że kupowano usługi czy towary od jakichś konkretnych firm a były to rzeczy niepotrzebne. Tego typu sprawy. Przecież na moich oczach w Sądzie Okręgowym w Warszawie (nie mylę chyba z WSA) wnosili np. papier Sygnity. To jest właśnie taka sprawa, ten pakiet "Sygnity Screen Capture" -- w ogóle niepotrzebna. W ogóle to niepotrzebne, a i tak kupili. No, ale Sygnity ma też inne wyroby. Może więc chodzić o coś podobnego niż sprawa skarbowa (= sprawa dotycząca Piotra Niżyńskiego), a nie ściśle o nią. Też mogą zasiąść za coś innego na ławie oskarżonych; i trzymają tych ludzi, nie zmieniają pewnie dyrektora od dawna. Oczywiście w ogóle sama ta firma Sygnity jest tu tylko symbolem. Po prostu wplątano sąd, pod naciskiem, że inaczej będzie sprawa karnoskarbowa i koniec współpracy, w jakąś dodatkową sprawę, po czym grozi im po prostu zły koniec i żyją ciągle pod presją bata, który może się przeciwko nim skierować.
  Być może zresztą także, przy okazji przekrętów skarbowych, uzgodniono z nimi zabijanie. To jest jeszcze inny wątek. Przecież słyszał chyba o tym nawet Sąd Najwyższy, skoro pewne jego ważne orzeczenia zdają się dotykać tego właśnie skandalu -- z zabijaniem członków mej rodziny. Raczej nikogo na razie o to nie oskarżą, bo to gigantyczny skandal, ale w sumie, pod presją mych własnych mediów, na pewno będą bać się także i tej możliwości. I będą potulni. Tego należy oczekiwać po pani prezes i po dyrektorze Sądu Okręgowego w Warszawie i podobnie w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie.

Wyjaśnieniem tych wszystkich rzeczy może być, być może, ten ostatnio nagłaśniany film ze sceną, w której grał sam papież. Pochyla się nad postacią jakiegoś chłopca, który chyba szuka Boga, i nim publicznie zajmuje (kojarzy się to też z "księdzem W. z Polski", obieżyświatem, najsłynniejszym ostatnio zboczeńcem Kościoła...). Tytuł filmu? "Tam, gdzie mieszka Bóg". Ot i jego wyjaśnienie, jak by się zdawało. Ateista?...

Stara sprawa, cały XX w. była przerabiana u przywódców i kryta, były machlojki w szpitalach, ale nic nie piśnięto o nich.
Gwarantami realizacji wyroków śmierci na moją rodzinę są zapewne wszystkie obecnie nagłaśniane partie polityczne, typu PiS, PO, może też te nowe... Najgorsze są na pewno partie, które już rządziły. SLD ma na sobie balast komunizmu, przez cały komunizm też był ten plan, że będzie to zabijanie dla papieża, te wyroki śmierci mafii -- ale może coś się zmieni pod wpływem mego portaliku xp.pl?... Wielu oczywiście już się łasi, może pod pretekstem jakichś działań samego sądownictwa czy różnych "niezależnie działających instytucji", by ten portal próbować zniszczyć...
Tak czy inaczej, proszę Państwa, głosowanie na kogokolwiek innego niż na mnie i popieranie czegokolwiek innego niż powstanie Partii Piotra Niżyńskiego to zły kurs w polityce. Odsyłam tutaj: viewtopic.php?f=8&p=9055#p9055.

edit: Matkę mają zabić 6.04.2021 r., taka teoria pochodzi z XIX w., na razie brat ją ubezwłasnowolnił niepotrzebnie i zamknął w szpitalu, tzn. została porwana ze swego mieszkania, w którym mieszkała sama (z pomocą sądu), zaś ojca mają zabić podobno w wieku 65 lat, patrz tutaj: viewtopic.php?f=14&t=7631

ODPOWIEDZ