Data rozporządzenia Ministra w sprawie opłat za kopie z akt. Słowo o mej dacie urodzenia

Wszelkie inne rozmowy o polityce.
piotrniz
Site Admin

Data rozporządzenia Ministra w sprawie opłat za kopie z akt. Słowo o mej dacie urodzenia

Postautor: piotrniz » śr sty 10, 2018 2:29 pm

"Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 25 września 2015 r. w sprawie wysokości opłaty za wydanie kopii dokumentów oraz uwierzytelnionych odpisów z akt sprawy"

-- stosowane przez prokuraturę i wydziały karne sądów. W sprawach cywilnych kwestia jest uregulowana Ustawą o kosztach sądowych w sprawach cywilnych.

Moja data urodzenia: 25 września. Widać ją np. w nrze PESEL: 860925(...), patrz mój dowód osobisty i paszport na filmach:
Tutaj od sekundy 38:15 widać szczególnie wyraźnie tę datę (25 września 1986 r.) wyszczególnioną na filmie z aktami sprawy karnej (takiej lipy przeciwko mnie zorganizowanej, pewnie znajdzie sobie posłuch w kręgach związanych z grupą przestępczą polityczną):Jeśli szukacie najprostszego, najwyraźniejszego dowodu na moją datę urodzenia, to po prostu kliknijcie powyższy odnośnik i przewińcie wideo do chwili ok. 38:15 (klikając na poziomym pasku symbolizującym czas i znajdującym się pod obrazem).
Z tą datą wiąże się też kilka zabójstw, m. in. zabójstwo Papały. W tej sprawie zalecam przejrzenie listy ofiar.

Wróć do „Hyde Park”