[SO w Płocku, SA w Łodzi] Sprawa musi być przegrana, jest niepotrzebna, beznadziejna, 'oczywiście bezzasadna'. A odnośnie części kwoty wynikającej z naruszenia dóbr os. sędzia nawet opłaty nie nalicza

Skandaliczne orzeczenia lub zachowania sądów. W sprawach Piotra Niżyńskiego. Czy z naszych podatków utrzymujemy darmozjadów, a politycy i tak wygrają, co zechcą?
piotrniz
Site Admin
Posty: 325
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

[SO w Płocku, SA w Łodzi] Sprawa musi być przegrana, jest niepotrzebna, beznadziejna, 'oczywiście bezzasadna'. A odnośnie części kwoty wynikającej z naruszenia dóbr os. sędzia nawet opłaty nie nalicza

Post autor: piotrniz » sob sty 13, 2018 3:47 am

jeznach1.jpg
jeznach1.jpg (145.22 KiB) Przejrzano 932 razy
jeznach2.jpg
jeznach2.jpg (305.44 KiB) Przejrzano 932 razy
jeznach3.jpg
jeznach3.jpg (299.67 KiB) Przejrzano 932 razy
jeznach4.jpg
jeznach4.jpg (327.41 KiB) Przejrzano 932 razy
jeznach5.jpg
jeznach5.jpg (313.26 KiB) Przejrzano 932 razy
jeznach6.jpg
jeznach6.jpg (73.17 KiB) Przejrzano 932 razy
Pozew mój jest "oczywiście bezzasadny" jeszcze przed pierwszą rozprawą, a nawet przed doręczeniem go stronie przeciwnej, a to z przyczyn natury... dowodowej. Jeszcze nie przeprowadzono postępowania dowodowego, a już jest "wyrok". Oryginalnie.
Tyle w zakresie zarzutów pod adresem pozwanych co do naruszenia dóbr osobistych, dręczenia mnie przez ich mieszkanie z ich winy (niedopełnienie obowiązków z prawa budowlanego - przechowywali u siebie nielegalną instalację ze spółdzielni).
Zaś roszczenia o ustalenie są z kolei nie do uwzględnienia z powodu... oczywiście braku interesu prawnego. Koniecznie jak roszczenie o ustalenie, to brak interesu prawnego. To przecież najłatwiejsza droga, by sprawa była przegrana i by się zarazem nie napracować przy niej. By ustalono jak najmniej. Nic więc dziwnego, że właśnie na to trafiłem.

Nota bene polecam przeczytanie tego, co dla mnie jest dowodem ustawienia tej sprawy (tj. najprawdopodobniej spikerzy z góry wiedzieli, o czym będzie postanowienie, a nie dała tej wiedzy im żadna jego słuszność merytoryczna), na stronie www.bandycituska.com/zapisy.txt pod datą 2018-01-04 (można wyszukać taki tekst na stronie z dużą ilością tekstu wciskając Ctrl-F). Pokazuje to, jak odbywa się "ubijanie" spraw w sądach i co najmniej kto zapewne w tym uczestniczy. (Pominięty w tym obrazku jest zapewne ważny element w postaci widma kontroli skarbowej, a nawet pewnie jakichś telefonów od niej - czyżby to z prezesem sądu rozmawiali sobie na Facebooku?...)

ODPOWIEDZ